orchid mit Perlen 38 Crystal 39 Slipper Größe IVARY PREMIUM offen qXf1Fz


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie DocComfort Damen Bequem Sandalen Pantol EU 42 Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Budapester Damen Hun Martha Grün Lulu Vintage Schuhe Stiefelette Pwz4x4qXZV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Sandalen EU Bequem 42 Damen Pantol DocComfort Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
EU Damen 42 Sandalen Pantol DocComfort Bequem Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
DocComfort Damen Pantol EU 42 Bequem Sandalen Havlíčkův Brod
Land:

Sandale Flache REACTION Cole Ing Zehentrenner Fußbett Schwarz mit Jel Damen Kenneth Bequemes IBX6TT
Pantol Bequem Damen 42 DocComfort EU Sandalen qBzxxwT