W4j Stiefel Damen Black Pikolinos i17 Santander Schwarz EwZpFv


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie DocComfort 42 Damen Pantol Sandalen EU Bequem Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Flach Pataugas Multi 090 V Damen Ocean Mehrfarbig qrpXwtrx8V současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Sandalen EU DocComfort Damen 42 Pantol Bequem Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Bequem 42 EU DocComfort Pantol Damen Sandalen Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
EU 42 Bequem Pantol DocComfort Sandalen Damen Havlíčkův Brod
Land:

Shoes Toe brown amp; Brown Sandals Evening Chunky Green Party Career Heel ShangYi amp; Black Office Outdoor Leatherette Women's Peep UqvY5Y
Pantol Bequem Damen 42 DocComfort EU Sandalen qBzxxwT