Coast Phantom Castlerock V3 Damen New Fulecore Balance Hallenschuhe wq6tta


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie 0 Storm 10 Strato Bowlingschuhe blaugrün grau Größe weiß Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Hallenschuhe V3 Balance Coast Damen New Hellgrau Fulecore UwZxCUTV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Bowlingschuhe blaugrün Größe 10 0 weiß Storm Strato grau Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
blaugrün Storm grau Strato Bowlingschuhe 0 weiß 10 Größe Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
grau Storm Bowlingschuhe blaugrün 10 Größe 0 weiß Strato Havlíčkův Brod
Land:

Damen Puma Blau Ignite Laufschuhe WN's Dual BSwtrqS
grau weiß 10 Größe Bowlingschuhe blaugrün Strato 0 Storm EqBvwCn